A Horoscope

I saw a horoscope meant for 2013 (for a Leo, that is) on Facebook just now, and thought I’d post it here for the sake of it. Regrettably, it is in Estonian:

Uus aasta võib alata väljakutsete rohkelt ning agressiivselt. Sõprussuhetelt on oodata palju. Oskad ennast uues valguses näidata ning kogu maailm märkab sind. Võid muuta mingit seisukohta ning muutuvad ka karjäärisoovid. Võimalik, et hakkad huvituma uutest vaimsetest liikumistest ja tehnikatest.

Aasta sobib ideaalselt karjääriredelil ronimiseks, sest su teele satub üsna palju häid pakkumisi. Samas tasub kontrollida, keda sa saad usaldada ja keda mitte. Endale kindlaks jäädes, kuid vajaduse korral paindlik olles, on võimalik saavutada nii mõndagi.

Mis aga puudutab armastust, siis oled kõigeks valmis. Oled partneri päralt ja tema on sinu päralt. Kui aga oled vallaline, siis on üsna tõenäoline, et su ellu saabub õige inimene. Aasta soosib harmoonilisi suhteid.

Raha ei voola, kuid sellest ei ole ka puudus. Võimalik, et pead raha nimel varasemast vähem pingutama. Keegi pereliige võib sulle rahaga peavalu valmistada, kuid see on mööduv.

Tervis on hea terve aasta vältel. Samas otsid viise, kuidas end veelgi tugevamaks muuta. Seda nii psühholoogiliselt kui füsioloogiliselt. Tasuks jälgida, et sa ei viiks end viimse piirini.
Link to the Horoscope

I don’t think I can be bothered with a translation immediately (although maybe later — which is to say not at all).

Suffice to summarize: 2013 should be good nearly all round although one (Leo) should not exert his/herself to the limits.

About the author

Offer Up Your Thoughts...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: